XVII Zjazd Centrum Nauki o Laktacji - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plXVII Zjazd Centrum Nauki o Laktacji - dlaszpitali.pl

XVII Zjazd Centrum Nauki o Laktacji

opm-dlaszpitali-zjazd-nauki-o-laktacji

Karmienie piersią, ale z głową!

Zapraszamy położne, pielęgniarki i lekarzy oraz innych profesjonalistów zajmujących się zawodowo matką i dzieckiem w okresie laktacji na XVII Zjazd Centrum Nauki o Laktacji i hybrydową konferencję szkoleniowo-naukową pt. „Karmienie piersią, ale z głową! Współczesne wyzwania poradnictwa laktacyjnego”. Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2024 roku.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, Zakładem Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM oraz Centrum Medycznym WUM.

Gościem specjalnym XVII Zjazdu CNoL będzie Paula Meier, PhD, RN, FAA, Profesor na Wydziale Pediatrii oraz Pielęgniarstwa w Rush University Medical Center w Chicago, która od 1975 roku pracuje jako badacz, wykładowca i praktyk w dziedzinie laktacji i karmienia piersią wcześniaków.

Podczas XVII Zjazdu CNoL:

•  Zaprezentujemy najnowsze rekomendacje i odkrycia;
  • Wymienimy się doświadczeniami w praktyce klinicznej, nie tylko z dziedziny laktacji;
  • Przedstawimy prace nagrodzone w Konkursie Doniesień Naukowych CNoL;
  • Dowiemy się, jak poznać, że informacja naukowa nie jest „fejkiem”;
  • Zobaczymy, jak można mówić do matek, aby nas rozumiały;
  • Poznamy się bliżej i nawiążemy nowe kontakty zawodowe;
  • Wręczymy certyfikaty kolejnej grupie doradców laktacyjnych CDL.

Wykłady i warsztaty poprowadzą specjaliści w dziedzinie laktacji, żywienia człowieka, gastroenterologii, neonatologii oraz badań i komunikacji.

10 punktów edukacyjnych dla lekarzy!

Miejsce wydarzenia – hotel Falenty Biznes i Wypoczynek, al. Hrabska 4B, 05-090 Raszyn-Falenty.

Zapisy na XVII Zjazd CNoL

Więcej informacji: https://cnol.kobiety.med.pl/pl/xvii/