Konferencja „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości” - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plKonferencja „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości” - dlaszpitali.pl

Konferencja „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości”

Konferencja „Medycyna prywatna obecnie i w przyszłości” odbyła się 6 grudnia 2023 roku w ramach Międzynarodowych Targów Medycznych Warsaw Medical Expo. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, Porozumienie Zielonogórskie oraz organizację Pracodawcy Medycyny Prywatnej.

Wiodącym tematem konferencji był aktualny stan prywatnego sektora ochrony zdrowia oraz perspektywy jego rozwoju w przyszłości.

Wśród poruszanych podczas wydarzenia zagadnień znalazły się m.in. szanse i zagrożenia związane z wykorzystaniem AI w medycynie, problem cyberbezpieczeństwa placówek medycznych oraz trendy w chirurgii robotowej.

Portal dlaSzpitali.pl i czasopismo „OPM” objęły konferencję patronatem medialnym.