opm-dlaszpitali-wspolna-konferencja

Dwie Sekcje Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego zajmujące się wpływem wysiłku na układ krążenia łączą siły i organizują Wspólną Konferencję PTK.

Wspólna Konferencja Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku oraz Sekcji Kardiologii Sportowej PTK odbędzie się w dniach 17-19 października 2024 r. w Józefowie pod Warszawą.

Celem konferencji jest zainteresowanie jak największej liczby uczestników z obu sekcji, poprzez stworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni do zdobywania nowej wiedzy i inspiracji do nowych projektów czy inicjatyw. Do przygotowania programu naukowego zaproszono wykładowców z całej Polski posiadających umiejętność przekraczania granic swoich dziedzin i łączenia różnych obszarów w swojej pracy. Przewidziane są sesje naukowe, dydaktyczne, debaty pro-kontra, warsztaty praktyczne, sesje abstraktowe i prezentacje przypadków z codziennej praktyki klinicznej.

Konferencja będzie z pewnością doskonałą okazją do spotkania z czołowymi ekspertami, ale także do nawiązania nowych kontaktów zawodowych i wymiany własnych doświadczeń z koleżankami i kolegami z innych ośrodków. Spotkanie odbędzie się w centrum Polski, w miejscu otoczonym malowniczymi lasami, które pozwoli uczestnikom nie tylko na zgłębianie nowej wiedzy i wymianę doświadczeń, ale także na wspaniałe doświadczenie natury w jednym z najpiękniejszych okresów roku.

Organizator serdecznie zaprasza na tę wyjątkową konferencję. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia: https://wspolnakonferencjaptk.pl/