VIII Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plVIII Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii - dlaszpitali.pl

VIII Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

opm-dlaszpitali-VIII-Ogólnopolska-Konferencja-Pielęgniarstwa-Operacyjnego-w-Onkologii

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu naukowym kierowanym do pielęgniarek operacyjnych i anestezjologicznych pod tytułem: VIII Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii „Interdyscyplinarność sposobem na sukces”. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 12-13 września 2024 r. w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Poznaniu.

Spotkanie jest organizowane przez Pielęgniarki i Położne Operacyjne Wielkopolskiego Centrum Onkologii we współpracy z Zespołem ds. Pielęgniarstwa Operacyjnego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych oraz warsztatach.
Tematami wiodącymi wykładów będą kontynuowane z poprzednich edycji konferencji i oczekiwane przez uczestników: organizacja pracy Bloku Operacyjnego, sterylizacja, prawo zamówień publicznych, fizjoterapia okołooperacyjna oraz tematy z zakresu operatywy z różnych dziedzin chirurgii.

Nowością będzie przedstawienie tematu operacji onkologicznych w aspekcie interdyscyplinarnego zespołu, nie tylko operacyjnego, a jakość życia pacjentów po wygranej walce z nowotworem.

Konferencja będzie miała formułę stacjonarną.

Lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się własnymi doświadczeniami z koleżankami i kolegami z całej Polski.

Zapraszamy do Poznania!

Komitet Organizacyjny