VI edycja Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024” - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plVI edycja Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024” - dlaszpitali.pl
Reklama

VI edycja Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024”

opm-dlaszpitali-implanty2024

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w VI edycji Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024” pod hasłem „Interdyscyplinarność w tworzeniu biomateriałów”, która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2024 roku w Centrum Szkoleniowym Politechniki Gdańskiej „EUREKA” w Sopocie. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Związek Uczelni im. Daniela Fahrenheita oraz Koło Naukowe „Materiały w Medycynie”, skupi na sobie ekspertów z różnych dziedzin nauki i przemysłu, łącząc wiedzę z zakresu inżynierii biomateriałów, medycyny i technologii.

Komitet Naukowy będzie się składał z wybitnych specjalistów i naukowców z czołowych polskich uczelni i instytutów, na czele którego stanie prof. dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło z Uniwersytetu Gdańskiego. Zagwarantuje on wysoki poziom merytoryczny dyskusji, a ich różnorodne doświadczenia i specjalizacje gwarantują interdyscyplinarne podejście do tematyki konferencji.

Konferencja IMPLANTY 2024 to platforma dla naukowców, lekarzy, inżynierów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie biomateriałów. Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz zastosowaniach nowoczesnej aparatury medycznej. Sesje plenarne, wykłady i warsztaty prowadzone przez uznanych ekspertów umożliwią wymianę wiedzy i doświadczeń, a także będą okazją do prezentacji badań i projektów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi nie tylko okazję do wymiany naukowych doświadczeń, ale także miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy między uczelniami, instytutami badawczymi i przemysłem. Szczegółowe informacje dotyczące programu konferencji, rejestracji i zakwaterowania znajdują się na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Czekamy na Państwa w Sopocie, aby wspólnie kształtować przyszłość biomateriałów!

Kontakt i Dodatkowe Informacje:

E-mail: konferencja-implanty@faru.edu.pl

Strona internetowa: https://pg.edu.pl/konferencja-implanty/

Facebook: https://fb.me/e/63nPzCgNt

Zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2024”!

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.