4. Międzynarodowy Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej - dlaszpitali.pl dlaszpitali.pl4. Międzynarodowy Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej - dlaszpitali.pl

4. Międzynarodowy Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 4. Międzynarodowym Kongresie Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, który dla środowiska chirurgów polskich stanowi szczególną okazję do wymiany doświadczeń oraz pozwala na zapoznanie się z postępem technologicznym w technikach minimalnie inwazyjnych, które stanowią podstawę współczesnej chirurgii.

Kongres odbędzie się w Warszawie w dniach 26-28 września 2024 roku w hotelu Marriott. Tradycyjnie do aktywnego udziału w spotkaniu zostali zaproszeni wybitni eksperci i specjaliści zarówno z Polski, jak i z zagranicy o uznanej renomie międzynarodowej, reprezentujący różne działy chirurgii małoinwazyjnej.

W programie naukowym przewidzianych zostało 10 sesji tematycznych, poświęconych chirurgii minimalnie inwazyjnej w zakresie narządów jamy brzusznej, które opierają się na bogatym doświadczeniu klinicznym wykładowców oraz prezentują najnowsze techniki zabiegowe, w tym również te z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Podobnie jak w ubiegłych edycjach 4. Międzynarodowy Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej stanowi doskonałe miejsce do wymiany poglądów, nawiązywania przyjaźni, współpracy i osobistych kontaktów zawodowych. Poza merytorycznym udziałem w Kongresie to także niepowtarzalna okazja do zapoznania się z licznymi atrakcjami turystycznymi Warszawy oraz szerzej tradycji i kultury polskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz spraw organizacyjnych znajdują się na stronie www.kongreschmi.pl.

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 4/2024