Oficjalny komunikat Elamed Media Group - dlaszpitali.pl

Oficjalny komunikat Elamed Media Group

opm-komunikat-elamed-media-group-epidemia-koronawirusa
fot. iStock

Poniżej informacja o funkcjonowaniu EMG w związku z epidemią koronawirusa.

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 na całym świecie zmieniła funkcjonowanie wielu firm. Naszej też. Nasz blisko 100-osobowy zespół musiał praktycznie z dnia na dzień stawić czoła nowemu wyzwaniu, jakim jest praca zdalna. Nie byliśmy na to przygotowani, lecz dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się i działamy normalnie. Wiemy, jak ważna jest dla Was pełna, rzetelna i wiarygodna informacja, którą przekazuje czytelnikom prasa – w wydaniach papierowych, a także za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jej rola w czasie pandemii jest szczególna. Tylko prasa dostarcza wiedzy pogłębionej, eksperckiej, opartej na wielu źródłach. Dlatego też nieustanie pracujemy nad wydaniami on-line czy webinariami, aby być jeszcze bliżej Was! Chcemy oferować Wam różne formy podnoszenia kwalifikacji i wiedzy, w każdych chwilach, nawet tak trudnych. Jesteśmy z Wami!

Nasz Dział Dystrybucji sprawnie realizuje wysyłkę produktów, aby dotarły do Was na czas. Na bieżąco współpracujemy z partnerami logistycznymi, którzy odpowiedzialni są za dystrybucję naszych czasopism i produktów dodatkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnej sytuacji ich praca jest bardzo trudna i mogą wystąpić opóźnienia w dostawach. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Gdyby Wasze zamówienie się spóźniało lub nie dotarło, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (tel. 32 788 51 28; 696 540 532; dok@elamed.pl) – postaramy się rozwiązać niezwłocznie wszystkie problemy.
Oferujemy Wam różne formy płatności – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://dlaspecjalistow.pl/pl/i/Formy-platnosci/10

Pomimo obecnych warunków nadal będziemy realizować misję, jaką postawiliśmy sobie prawie 30-lat temu: Wspieramy specjalistów w ich codziennej pracy. Jesteśmy dla Was i Was wspieramy! Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i za to, że jesteście z nami!

PS: Pamiętaj, pomimo niestandardowych warunków jesteśmy z Tobą! Potrzebujesz dodatkowych informacji, wsparcia dotyczącego złożonego zamówienia?
Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta,
tel. 32 788 51 28; 696 540 532; dok@elamed.pl.

Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha,

zespół Elamed Media Group

#Zostańwdomu #Czytajwdomu #Wspieramyspecjalistów #JesteśmyzWami

Czytaj także: List prezesa IWP o prasie w czasie epidemii

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.