Zapisy do MEDmeetsTECH#12 wciąż trwają! - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plZapisy do MEDmeetsTECH#12 wciąż trwają! - dlaszpitali.pl

Zapisy do MEDmeetsTECH#12 wciąż trwają!

Rozwój obszaru mHealth w Polsce, nowe technologie w telepsychiartii oraz projektowanie nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej – to tylko część zagadnień, na których skupią się uczestnicy MEDmeetsTECH#12. Wydarzenie odbędzie w Warszawie już 9 grudnia br. Zapisy dla chętnych wciąż trwają.

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej – zarówno stacjonarnie jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar #mHealth. Konferencja jest podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie zapoczątkuje sesja: „Trendy”, podczas której omówiona zostanie przyszłość branży MEDTECH w kontekście obszaru mHealth. Eksperci przestawią też przykłady nowych technologii i rozwiązań z obszaru psychiatrii oraz nowoczesne strategie komunikacji w branży farmaceutycznej. Z kolei w trakcie sesji: „Innowacje w farmacji i zdrowiu” uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. o tym w jaki sposób nowe technologie zmieniają krajobraz diagnostyki i terapii oraz w jaki sposób kultura innowacji wzmacnia opiekę zdrowotną i poprawia wyniki terapeutyczne. W ramach tego bloku tematycznego omówione zostaną także przykłady rozwiązań e-Health, mających zastosowanie w diagnostyce i leczeniu zaburzeń lipidowych. Sesję zakończy prezentacja przedstawiająca praktyczne rozwiązania wpierające pacjentów przy użyciu rozwiązań Digital Health. Na tym jednak nie koniec. Na ten dzień zaplanowano również debatę – „Jakie obszary rynku medycznego najpilniej potrzebują wsparcia/udziału technologii medycznych w opiece nad pacjentem. Dostępność technologii, finansowanie, wpływ na system oraz pacjenta”, w której udział wezmą:

– dr hab. n. med. Dorota Makarewicz – Zastępca Dyrektora Wydziału Nauki i Finansowania Projektów Agencji Badań Medycznych

– Piotr Węcławik – Dyrektor Departamentu Innowacji Ministerstwa Zdrowia

– lek. Małgorzata Ponikowska

– Marek Paluch – Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

– Karolina Tądel – HealthTech Project Manager DiveInData.

Prezentacje medycznych startupów

Stałym elementem cyklu konferencji MEDmeetsTECH są prezentacje startup’ów. Tak stanie się również i tym razem. Do sesji tej zakwalifikowało się w sumie 8 startupów medycznych – zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy przedstawiciel firmy otrzyma pięć minut na prezentację nowego rozwiązania/produktu.

Chcesz wziąć udział w konferencji?  Zarejestruj się na  www.medmeetstech.com

Dodatkowe informacje:

Janusz Kowalski

tel. 606 83 43 68

jkowalski@medmeetstech.com

Komentarze

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.