Ustniki do endoskopii z donosową dystrybucją tlenu - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plUstniki do endoskopii z donosową dystrybucją tlenu - dlaszpitali.pl

Ustniki do endoskopii z donosową dystrybucją tlenu

Ustniki do endoskopii BATRIK BITE BLOCKS BO2TM (Batrik Medical Manufacturing, Kanada) z donosową dystrybucją tlenu znacząco poprawiają bezpieczeństwo pacjenta, zapobiegając niedotlenieniu u pacjentów poddanych sedacji, a równocześnie zapewniając im najwyższy komfort. Eliminując potrzebę stosowania osobnych wąsów donosowych i masek tlenowych, przyczyniają się tym samym do zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Proces ich produkcji zapewnia gładką teksturę bez ostrych krawędzi, dzięki czemu chronią zęby i błonę śluzową jamy ustnej pacjenta. W trosce o bezpieczeństwo tworzywo, z którego są wykonane, nie zawiera lateksu, ołowiu ani plastyfikatorów ftalanowych. Produkowane są w wersji jednorazowej (pakowanej po 100 szt.) i wielorazowej (po 25 szt.); te ostatnie zawierają w pakiecie szczoteczki do czyszczenia przewodów donosowych. Opcjonalnie można zamówić również paski służące do zamocowania ustników.

Czytaj także: Narzędzia endoskopowe w chirurgii i ich zastosowanie