art. sponsorowany

Sprzęt medyczny a postęp technologii i aspekty prawne – seminarium i spotkania z norweskimi firmami

opm-dlaszpitali-sprzet-medyczny-a-postep-technologii-i-aspekty-prawne-seminarium-i-spotkania-z-norweskimi-firmami

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn.: „Sprzęt medyczny a postęp technologii
i aspekty prawne”, które odbędzie się 24 marca 2022 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego – SALMED
w Poznaniu.

Wydarzenie, organizowane we współpracy z norweskim partnerem Innovation Norway odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki, będzie składać się z dwóch części: sesji seminaryjnej oraz spotkań typu business mixer.

Celem seminarium będzie umożliwienie uczestnikom zapoznania się z nowościami i rozwiązaniami światowych liderów rynku medyczno-rehabilitacyjnego w Polsce, jak i Norwegii, a spotkania typu business mixer będą znakomitą okazją do wymiany najnowszej wiedzy, nawiązywania polsko-norweskich partnerstw i tworzenia nowych możliwości biznesowych. Spotkania adresowane są do polskich i norweskich przedsiębiorców, startupów oraz instytucji otoczenia biznesu oferującym innowacyjne rozwiązania i procesy związane z medycyną w obszarach:

• sprzętu IT i telemedycznego,
  • sprzętu, aparatury i instrumentów medycznych,
  • sprzętu laboratoryjnego i rehabilitacyjnego,
  • sprzętu dla pogotowia ratunkowego,
  • wyposażenia medycznego i mebli medycznych dla szpitali, klinik i gabinetów medycznych,
  • sprzętu jednorazowego użytku,
  • sprzętu chirurgicznego,
  • aparatury USG.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas sesji seminaryjnej zapewniamy tłumaczenie symultaniczne polsko-angielskie. Oficjalnym językiem spotkań podczas business mixera będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 17 marca 2022 r. Formularz dostępny jest w języku angielskim.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udzielają:
Justyna Kizlich, e-mail: justyna_kizlich@parp.gov.pl, telefon: 22 432 88 47
Anastazja Kaczmarek, e-mail: anastazja_kaczmarek@parp.gov.pl, telefon: 22 432 82 99