Ponad 35 wykładowców i panelistów na 17. edycji MEDmeetsTECH - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plPonad 35 wykładowców i panelistów na 17. edycji MEDmeetsTECH - dlaszpitali.pl

Ponad 35 wykładowców i panelistów na 17. edycji MEDmeetsTECH

opm-dlaszpitali-MEDmeetsTECH

Inspirujące prezentacje, wyśmienici prelegenci – konferencja 17. edycja MEDmeetsTECH łącząca medycynę i nowe technologie z biznesem już 16 maja 2024 r. w Warszawie.

Konferencję zainauguruje sesja trendy, w której uczestnicy będą mogli wysłuchać:

• dr n. med. Mariusza Borkowskiego oraz dr n. med. Michała Nedoszytko – z wykładem: „Sztuczna inteligencja w gabinecie lekarza medycyny estetycznej?”
  • dr n. ekon. Łukasza Borowieckiego – z prezentacją: „Ekonometria i wytłumaczalność modeli AI oraz zastosowania w ochronie zdrowia.”
  • Dianę Żochowską – z opracowaniem: „Kluczowe wyzwania ochrony zdrowia na podstawie wyników Narodowego Testu Zdrowia Polaków 2023.”
  • prof. dr hab. n. med. Piotra Jankowskiego – „Nowe technologie w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym.”
opm-dlaszpitali-MEDmeetsTECH

W programie znajdzie się także sesja PRO-CONTRA z tematem: „Medycyna XX wieku kontra Medycyna XXI wieku – czy technologia wspiera doświadczenie?”, a wystąpią w niej znamienite osobistości: dr n. med. Piotr Kołsut, prof. dr hab. n. med. Jacek Różański oraz dr n. o zdr. Piotr
Przygodzki.

W programie konferencji, w trzech tematycznych sesjach szczegółowo omówione zostaną zagadnienia dot. cyberbezpieczeństwa, urządzeń medycznych oraz biodruku 3D.

Nie zabraknie również debaty eksperckiej pt.: „Jak skutecznie komunikować innowacje do pacjentów i pracowników ochrony zdrowia?”, przygotowywanej przez partnerów merytorycznych wydarzenia: NIL IN – Sieć Lekarzy Innowatorów oraz MEDONET.

Na koniec tradycyjnie zaprezentują się przedstawiciele startupów ze swoimi innowacyjnymi pomysłami. Całość konferencji poprowadzi Waldemar Wiśniewski – ekspert w sektorze medtech oraz healthcare.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz zakupu ostatnich już biletów: medmeetstech.com/maj2024.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Dialog, koordynacja, finansowanie – kierunki zmian w sektorze ochrony zdrowia