Polski start-up z branży medycznej rozszerza działalność na inne kraje - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plPolski start-up z branży medycznej rozszerza działalność na inne kraje - dlaszpitali.pl

Polski start-up z branży medycznej rozszerza działalność na inne kraje

opm-dlaszpitali-polski-start-up-z-branzy-medycznej-rozszerza-dzialalnosc-na-inne-kraje

Celem rundy inwestycyjnej, do której się przygotowujemy, jest rozwój marketingu i sprzedaży w USA – mówi Marek Szmigiel, prezes RevDeBug. Jedną z branż, na którą stawia polski start-up jest właśnie ochrona zdrowia.

Narzędzie RevDeBug to „czarna skrzynka” dla oprogramowania. Opatentowane w USA rozwiązanie nie tylko pokazuje dokładne miejsce w kodzie, gdzie wystąpił błąd, ale i wszystkie czynniki, które spowodowały jego wystąpienie. Skraca to czas usunięcia awarii o połowę.

Kierunek: branża medyczna

Celem RevDeBug na najbliższe półtora roku jest zdobycie nowych klientów w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. – Temu służy runda inwestycyjna, którą właśnie przygotowujemymówi Marek Szmigiel, prezes firmy.

Jedną z branż, na które stawia start-up jest służba zdrowia. – Sprawność obsługi pacjentów, brak przerw w dostępności usług i bezpieczeństwo danych są dla sieci medycznych kluczowe. Nasze rozwiązanie pozwala skrócić o połowę czas usunięcia awariimówi Adam Kruszewski, dyrektor ds. technicznych RevDeBug.

Na początku roku firma zaczęła współpracę z Lux Medem. Teraz umowę podpisała największa rumuńska prywatna sieć medyczna – Regina Maria. – Tak jak w przypadku Lux Medu zaczęliśmy od Portalu Pacjenta, kluczowego w kontakcie placówek z pacjentami mówi Călin Mureşan, dyrektor ds. sprzedaży w RevDeBug.

Regina Maria to największa sieć klinik wielospecjalistycznych w kraju. Posiada 18 własnych oraz ponad 140 partnerskich klinik wielospecjalistycznych na terenie całego kraju. W ciągu ostatnich 10 lat Regina Maria zainwestowała ponad 130 milionów euro w rozwój rumuńskiego systemu medycznego. Jest jedynym operatorem w kraju posiadającym trzy szpitale z międzynarodową akredytacją.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Regina Maria, bo to pokazuje, jak bardzo nasze rozwiązanie jest potrzebne w obszarze ochrony zdrowia. Rozmawiamy również z kolejnymi potencjalnymi klientami z branży medycznej w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii – mówi Marek Szmigiel.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Modernizacja infrastruktury IT w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie