Kryzys związany z koronawirusem. Bezpłatny dostęp do... - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plKryzys związany z koronawirusem. Bezpłatny dostęp do... - dlaszpitali.pl

Platforma e-learningowa dla zawodów medycznych dostępna bezpłatnie w czasie epidemii

platforma-e-learningowa-dla-zawodow-medycznych-kryzys-zwiazany-z-koronawirusem
for. iStock

W związku z kryzysem spowodowanym epidemią COVID-19 Firma Incision oferuje bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej dla studentów medycyny, lekarzy rezydentów oraz pielęgniarek operacyjnych na całym świecie.

W związku z przedłużającym się zamknięciem szkół i uczelni wyższych, w tym uniwersytetów medycznych, zarówno wykładowcy jaki i rzesze studentów stają przed koniecznością przejścia na tryb nauki zdalnej. Stażyści, lekarze rezydenci, specjaliści i pielęgniarki każdego dnia z poświęceniem pracują na oddziałach szpitalnych na terenie całego kraju. Oni również wymagają szkolenia, aby odpowiedzialnie stawiać czoła obecnej nadzwyczajnej sytuacji.

Został uruchomiony bezpłatny dostęp do Incision Academy dla szerokiej rzeszy użytkowników, który pozwoli na kontynuowanie nauki, szkolenia specjalizacyjnego i podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji w trybie e-learningu.

Incision Academy to platforma e-learningowa wspierająca edukację medyczną w specjalizacjach zabiegowych. Platforma oferuje ponad 400 kursów chirurgicznych obejmujących program szkolenia lekarzy rezydentów, stażystów oraz pielęgniarek operacyjnych. Portfolio kursów obejmuje procedury chirurgiczne sfilmowane z punktu widzenia operatora, anatomię operowanego obszaru, wymagane narzędzia i sprzęt oraz umiejętności niezbędne na bloku operacyjnym. Oprócz edukacji medycznej, Incision dostarcza usługi optymalizacji pracy zespołów operacyjnych wraz z systemem poprawy ich wydajności.

Jako firma medyczna z misją wierzymy, że należy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc w czasie pandemii koronawirusa. Naszym wkładem są wysokiej klasy materiały edukacyjne i kursy, które w łatwy sposób są dostępne globalnie. Wierzymy, że całe środowisko medyczne będzie miało w ten sposób możliwość korzystania z kursów, które mogą stanowić realne wsparcie tak potrzebne w tym czasie. To jest czas dla każdego i każdej firmy, aby powstać i zaoferować swój wkład w przezwyciężenie kryzysu, w którym się wszyscy znaleźliśmy. A oto w jaki sposób my w Incision zamierzamy to zrobićmówi Ritsaart van Montfrans, Dyrektor Generalny Incision.

Wszystkie zawody medyczne będą mogły korzystać bezpłatnie z pełnych zasobów Incision Academy przez okres 4 tygodni.

Należy w tym celu kliknąć w link https://lnkd.in/dhgNX2b i dokończyć proces rejestracji.

Po 4 tygodniach dostęp będzie automatycznie wyłączony, o ile rozwój sytuacji nie sprawi, że darmowy okres zostanie wydłużony.

Źródło: mat. prasowe

Opracowała redakcja

Czytaj także: Wniosek do MZ w sprawie pilnego opracowania standardów postępowania pracowników medycznych