Nowoczesny aparat ultrasonograficzny do zastosowań ginekologiczno-położniczych - dlaszpitali.pl

Nowoczesny aparat ultrasonograficzny do zastosowań ginekologiczno-położniczych

opm-dlaszpitali-aparat-ginekologiczny
fot. iStock

Mindray, producent i dostawca wyrobów i rozwiązań medycznych, wprowadza Nuewa I9, swój najnowszy wózkowy aparat ultrasonograficzny zaprojektowany do stosowania w ginekologii i położnictwie.

Nuewa I9 oferuje niezrównane możliwości obrazowania ultradźwiękowego w swojej klasie. Każda funkcja i innowacja została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc lekarzom specjalizującym się w ginekologii i położnictwie w rozwiązywaniu codziennych wyzwań. Efektem prac jest kompleksowe, inteligentne rozwiązanie, które pozwala na niezwykle efektywną opiekę w okresie od planowania ciąży poprzez położnictwo i opiekę poporodową powiedział He Xujin, dyrektor generalny Działu Aparatów do Obrazowania firmy Mindray.

Możliwość składania i kompaktowa obudowa sprawiają, że aparat można z łatwością przenosić przez drzwi i sprawnie przekazywać pomiędzy oddziałami. Panel sterowniczy iConsole dostosowany do konkretnego badania jest zoptymalizowany do pracy w różnych sytuacjach klinicznych i może być łatwo zmodyfikowany do uwzględnienia najczęściej stosowanych funkcji.

Całe urządzenie opiera się na platformie ZST+ firmy Mindray. Nuewa I9 jest też wyposażony w automatyczne narzędzia, takie jak Smart-VTrace, Smart Pelvic i Smart Hip, usprawniające pracę i podnoszące efektywność w opiece nad kobietami i noworodkami.

Jedną z największych innowacji, które trafiły do aparatu Nuewa I9 firmy Mindray, jest Smart Scene 3D, zorientowana na dany scenariusz technika skanowania przestrzennego, która pozwala na automatyczną identyfikację charakteru tkanek i zapewnia diagnozę dla konkretnego organu. Technologia obsługuje całą procedurę badania, od automatycznego rozpoznawania sytuacji klinicznej, po wykorzystanie automatyki na każdym etapie, od optymalizacji obrazu, po ustalanie płaszczyzny, kwantyfikację i tworzenie automatycznego cyklu pracy. W efekcie Nuewa I9 zmniejsza nakłady pracy wynikające z ręcznej obsługi, skraca czas skanowania poszczególnych pacjentów i zapewnia łatwą, precyzyjną i szybką diagnozę.

Nuewa I9 sprawia też, że interakcje w 3D/4D stają się niezwykle intuicyjne i wymagają mniej ruchów gałką. Wystarczy kliknąć i wybrać pożądany efekt spośród różnych scenariuszy aplikacji, takich jak Routine, iLive, Bone (kość), Tissue (tkanka), czy Follicle (pęcherzyk). Aparat posiada zintegrowane programy ustawień pozwalające uzyskać optymalne efekty obrazowania przestrzennego i stawia na łatwość użytkowania w każdej możliwej sytuacji klinicznej związanej z ginekologią i położnictwem.

Źródło: PAP MediaRoom

Czytaj też: Sztuczna inteligencja wesprze ginekologów

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.