Nowa dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plNowa dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu - dlaszpitali.pl

Nowa dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu

opm-dlaszpitali-szpitala-regionalnego-w-grudziadzu
fot. PAP Media Room

Na mocy decyzji komisji konkursowej stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego obejmie Agata Kurkowska, która pełniła już funkcję p.o. dyrektora od czasu złożenia rezygnacji przez Macieja Hoppe.

Pani Agata Kurkowska jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Gdański Uniwersytet Medyczny i Uczelnię Łazarskiego w Warszawie.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Od 2018 r. jest pracownikiem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2020 r. pełniła w Szpitalu funkcję Kierownika Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obowiązki dyrektora pełniła tam od końca lipca.

Źródło: PAP Media Room

Czytaj też: „Elektroniczne pielęgniarki” w zielonogórskim szpitalu