Nasza nowa publikacja jest już dostępna! - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plNasza nowa publikacja jest już dostępna! - dlaszpitali.pl

Nasza nowa publikacja jest już dostępna!

„Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne” to książka, w której znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące nowoczesnego projektowania jednostek ochrony zdrowia.

Publikacja powstała pod redakcją Anieli Złotkowskiej, technolog medycznej, właścicielki pracowni EDAN – Usługi Projektowe i Konsulting oraz Marka Piotrowskiego, redaktora naczelnego „OPM”, kierownika Działu Aparatury Medycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Dowiedz się:

• jak zaprojektować szpital, który będzie komfortowym i bezpiecznym miejscem dla pacjentów,
  • jak – dzięki rozwiązaniom infrastrukturalnym – poprawić efektywność leczenia,
  • jak ograniczyć koszty związane z działalnością szpitala

…i wiele więcej!

„Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne” to 270 stron praktycznej wiedzy przekazanej przez doświadczonych ekspertów z branży!

Kup swój egzemplarz TUTAJ!