Naścienny zestaw diagnostyczny VISIO 5PLUS HQ - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plNaścienny zestaw diagnostyczny VISIO 5PLUS HQ - dlaszpitali.pl

Naścienny zestaw diagnostyczny VISIO 5PLUS HQ

OPM_6_20_KALEJDOSKOP_4_NASCIENNY_ZESTAW_VISIO_5_PLUS_HQ

W każdym miejscu, gdzie udziela się dużej liczby różnorodnych świadczeń medycznych, czy to w gabinecie lekarza rodzinnego, czy w SOR, warto mieć pod ręką kilka podstawowych narzędzi diagnostycznych. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest propozycja pakistańskiej firmy Medical Devices Ltd. Pakistan − naścienny zestaw diagnostyczny VISIO 5PLUS HQ, nowoczesna modułowa konstrukcja spełniająca potrzeby wszystkich lekarzy i klinik. Najmniejsza jej wersja składa się z panelu ściennego z dwoma uchwytami na rączki narzędzi – otoskopu i oftalmoskopu – i może zostać rozszerzana o kolejne moduły, zawierające np. latarkę do oświetlania gardła, otwarty otoskop zabiegowy, pojemnik dozujący z jednorazowymi wziernikami dousznymi do otoskopu, ręczny termometr i sfigmomanometr typu zegarowego. Ergonomiczne, antypoślizgowe rączki działają optymalnie z głowicami LED i/ lub ksenonowo-halogenowymi. Rączka włącza się i wyłącza automatycznie po wyjęciu lub umieszczeniu w stacji dokującej. Technologia miękkiego startu po włączeniu powoli zwiększa napięcie prądu dopływającego do żarówek/diod LED i znacznie wydłuża ich trwałość. Regulowana moc przedłuża żywotność lamp i gwarantuje optymalne natężenie światła. Dzięki transformatorowi wysokiej mocy ze zintegrowaną ochroną przeciwprzepięciową zachowane jest stałe napięcie wyjściowe. Spiralny przewód rozciągający się na odległość do 3 metrów zapewnia wygodę przy posługiwaniu się narzędziami.

Dostępna jest oddzielna płyta ścienna do łatwego montażu całego urządzenia, co jest bardzo przydatne w razie potrzeby zdjęcia zestawu (np. podczas remontu pomieszczenia lub w celu przeniesienia w inne miejsce).