Multizadaniowe narzędzie na ratunek służbie zdrowia – drukarka Brother TD-2130NHC

opm-dlaszpitali-drukarka-brother

Biurkowa drukarka termiczna marki Brother, dedykowana sektorowi służby zdrowia, to ogromny potencjał zamknięty w małej obudowie.

Kompaktowy rozmiar urządzenia w połączeniu z wbudowaną łącznością bezprzewodową sprawiają, że przenoszenie go w różne miejsca nie stanowi problemu. Dzięki dodatkowej możliwości uzupełnienia zestawu o akumulator, z drukarki można korzystać w punktach nieposiadających dostępu do źródeł zasilania. Zastosowana w TD-2130NHC technologia TrustSense, oferuje automatyczną kalibrację nośnika. Pozwala to na drukowanie różnej wielkości etykiet oraz opasek medycznych, za pomocą jednego urządzenia. Wykorzystanie rozwiązań do automatycznej identyfikacji w służbie zdrowia niesie za sobą realne korzyści, w postaci skrócenia czasu wypełniania dokumentacji medycznej oraz eliminację błędu związanego z czynnikiem ludzkim przy odręcznym wypisywaniu danych pacjenta. Prezentowany model oferuje wysoką rozdzielczość (300 dpi) oraz prędkość druku (152 mm/sek). Dzięki temu personel medyczny szybciej i efektywniej wygeneruje opaski identyfikacyjne w rozmiarach odpowiednich dla dzieci i dorosłych, a także etykiety. Mogą one posłużyć do oznaczania skierowań na specjalistyczne leczenie lub badania, pobranego od pacjenta materiału biologicznego, czy też opakowań z lekarstwami. Bezpieczeństwo użytkowania w sektorze medycznym zapewnia specjalna antybakteryjna powłoka pokrywająca urządzenie. Pełni ona także funkcję ochronną, zapobiegającą zniszczeniu drukarki, spowodowanym działaniem silnych środków dezynfekujących.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Brother jest firma Koncept-L S.A.
Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.