Konferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia już niebawem - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plKonferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia już niebawem - dlaszpitali.pl

Konferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia już niebawem

opm-dlaszpitali-Forum-Menedżerów-Służby-Zdrowia
fot. Lawreszuk, materiały prasowe

Już niebawem odbędą się dwie wyjątkowe konferencje z cyklu Forum Menedżerów Służby Zdrowia. Wyróżniają je atrakcyjne tematy i wysoko wykwalifikowani prelegenci.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 lutego 2024 roku w Białymstoku, natomiast drugie zaplanowano na 14 marca 2024 roku w Bydgoszczy. Organizatorem tych wydarzeń jest Mazowieckie Centrum Biznesowe.

22.02.2024 – Białystok: Efektywne Zarządzanie Placówką Medyczną i Współpraca z NFZ

Pierwsza konferencja skupi się na kluczowych aspektach związanych z zarządzaniem placówką medyczną. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie i zgodnie z przepisami prowadzić instytucję medyczną, jak zoptymalizować obsługę pacjentów oraz jak skutecznie współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia. Prelegenci to eksperci z dziedziny zarządzania służbą zdrowia, a omawiane tematy obejmą także innowacje w obszarze medycznym oraz najnowsze trendy w zarządzaniu placówkami zdrowotnymi.

14.03.2024 – Bydgoszcz: Marketing Medyczny, Prawa Pacjenta i Finanse w Podmiotach Leczniczych

Druga konferencja przeniesie uczestników do Bydgoszczy, gdzie skupimy się na zagadnieniach związanych z marketingiem medycznym, prawami pacjenta oraz aspektami finansowymi w podmiotach leczniczych. Specjaliści z tych dziedzin podzielą się swoją wiedzą na temat skutecznych strategii marketingowych w sektorze zdrowia, aktualnych regulacji prawnych dotyczących pacjentów oraz kluczowych kwestii związanych z dokumentacją medyczną i podatkami w placówkach medycznych.

Obie konferencje odbędą się w formule jednodniowej, z podziałem na ścieżki tematyczne. Pozwoli to uczestnikom wybrać interesujące ich obszary do pogłębienia wiedzy. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów zawodowych i zdobycia najświeższych informacji ze świata zarządzania służbą zdrowia.

Szczegóły oraz rejestracja dostępne na stronie internetowej organizatora: www.fmsz.com.pl.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych prestiżowych wydarzeniach. Zapewnią solidną dawkę wiedzy oraz inspiracji dla wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie zarządzania służbą zdrowia.

Do zobaczenia na Forum Menedżerów Służby Zdrowia!

opm-dlaszpitali-Forum-Menedżerów-Służby-Zdrowia
fot. materiały prasowe

Czytaj też: „Polskie zdrowie 2.0” – raport PAN o poszukiwaniu dodatkowych mechanizmów i źródeł finansowania systemu ochrony zdrowia na lata 2023-2027

Komentarze

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.