Jolanta Sobierańska-Grenda zostaje na stanowisku - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plJolanta Sobierańska-Grenda zostaje na stanowisku - dlaszpitali.pl

Wyszukaj w serwisie

Jolanta Sobierańska-Grenda zostaje na stanowisku

opm-dlaszpitali-jolanta-sobierańska-grenda
fot. MZ/FB

Najpierw sejmowa Komisja Zdrowia zaopiniowała go negatywnie, następnie Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec ministry zdrowia Jolanty Sobierańskiej-Grendy.

Za przyjęciem wniosku zagłosowało 212 posłów, przeciw − 238. Nikt nie wstrzymał się od głosu. Na Komisji Zdrowia głosy rozłożyły się odpowiednio 15 do 19.

Minister Jolanta Sobierańska-Grenda podjęła się bardzo trudnego zadania, bo w ochronie zdrowia zadania są wyłącznie trudne. Jej misja może nie powiodła się w 100%, ale wiem, że na tym nie poprzestaniepowiedział premier Donald Tusk.

Głosowanie poprzedziła burzliwa dyskusja, podobnie jak podczas sejmowej Komisji Zdrowia dzień wcześniej.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Czytaj także: Sejm rozpatrzy wniosek o wotum nieufności wobec ministry zdrowia

Komentarze

Reklama

Strefa wiedzy

728 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 16 kategorii tematycznych

Reklama
Reklama
Poznaj nasze serwisy