Efektywne zarządzanie jednostką służby zdrowia - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plEfektywne zarządzanie jednostką służby zdrowia - dlaszpitali.pl

Efektywne zarządzanie jednostką

opm-zarządzanie-jednostka-sluzby-zdrowia

11-13. września w  Łodzi odbędzie się konferencja „Odpady medyczne i  efektywne zarządzanie jednostką służby zdrowia”. Tematyka spotkania oscylować będzie wokół postępowania z odpadami medycznymi, technologiami unieszkodliwiania oraz stanem gospodarki odpadami w  Polsce. Duży nacisk podczas tej konferencji zostanie położony na omówienie zagadnień związanych z odpadami medycznymi, zagrożeniami epidemiologicznymi oraz zwiększeniem efektywności energetycznej w jednostkach służby zdrowia.

Wydarzenie jest dedykowane dyrektorom jednostek służby zdrowia, przedstawicielom firm, prezesom spalarni odpadów niebezpiecznych, operatorom instalacji, reprezentantom administracji samorządowej, przedstawicielom stacji sanitarno-epidemiologicznych oraz wszystkim zainteresowanym tematyką sprawnego zarządzania pionem technicznym szpitali i usprawnieniem funkcjonowania placówek medycznych.

Czytaj także: Gospodarowanie odpadami medycznymi