Alina Jedlińska laureatką konkursu Położna na medal 2018 - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plAlina Jedlińska laureatką konkursu Położna na medal 2018 - dlaszpitali.pl

Alina Jedlińska laureatką konkursu Położna na medal 2018

Alina Jedlińska została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal 2018” zdobywając II miejsce.

Mgr Alina Jedlińska, Bytomianka – położna na co dzień pracująca w Centrum Medycznym Angelius Provita w Katowicach, laureatka konkursu „Położna na medal 2018” karierę zawodową rozpoczęła w 2003 roku pracując początkowo w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu. Od 2006r. pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności Angelius Provita, gdzie zajmuje się wspieraniem par borykających się z problemem niepłodności. Bierze również aktywny udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez klinikę.

Jej hobby to moda, projektowanie wnętrz, gotowanie oraz zwiedzanie miast. Pacjenci naszej kliniki cenią ją za optymizm, empatię oraz życzliwość, którą ich obdarza.

Czytaj także: Brakuje nam położników