Jubileusz 20-lecia Izby POLMED - dlaszpitali.pl

Jubileusz 20-lecia Izby POLMED

Izba POLMED obchodzi 20-lecie swojej działalności. Oficjalne uroczystości jubileuszowe odbyły się 23 maja 2022 r. w Józefowie.

Obchody 20-lecia działałności połączono z Walnym Zgromadzeniem Członków Izby POLMED. Po zakończeniu oficjalnych obrad Izby rozpoczęto część jubileuszową. Podsumowano dotychczasową działalność Izby i jej osiągnięcia, a osoby zasłużone dla branży otrzymały podziękowania. Zaproszeni goście mieli ponadto okazję wysłuchać paneli merytorycznych, które poprowadzili polscy i zagraniczni eksperci w zakresie ochrony zdrowia. Podczas uroczystości zaprezentowano także raport dot. branży wyrobów medycznych w Polsce i przedstawiono płynące z niego wnioski. Wydarzenie zakończyło się uroczystą kolacją.

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2022