VI Kongres Nowoczesny Pion Techniczny - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plVI Kongres Nowoczesny Pion Techniczny - dlaszpitali.pl

VI Kongres Nowoczesny Pion Techniczny

VI Kongres NPT odbył się w przeddzień zakończenia największej aktualnie inwestycji realizowanej w ochronie zdrowia, tj. budowy oraz wyposażenia Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

VI Kongres Nowoczesny Pion Techniczny zorganizowany przez redakcję „Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego” odbył się w Wieliczce i Krakowie 23-25 maja. W wydarzeniu wzięły udział osoby zainteresowane tematyką sprawnego zarządzania infrastrukturą szpitala oraz usprawnieniem funkcjonowania placówek medycznych. Wśród nich znaleźli się: reprezentanci administracji publicznej, dyrektorzy szpitali, szefowie działów technicznych i eksploatacyjnych, kierownicy do spraw aparatury medycznej, architekci, przedstawiciele stacji sanitarno-epidemiologicznych oraz reprezentanci firm medycznych oferujących rozwiązania dla szpitali.

Kongres Nowoczesny Pion Techniczny jest największym w Polsce wydarzeniem gromadzącym kadrę techniczną ochrony zdrowia. Na stałe wpisał się w kalendarz osób zarządzających infrastrukturą szpitalną, stając się inspiracją do przeprowadzania nowatorskich inwestycji.

Czytaj więcej: Relacja z VI kongresu Nowoczesny Pion Techniczny

Wideorelacja: Nowoczesny Pion Techniczny wideorelacje