Weryfikacja wykonawców oraz badanie i ocena ofert w zamówieniach publicznych. Część 2 - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plWeryfikacja wykonawców oraz badanie i ocena ofert w zamówieniach publicznych. Część 2 - dlaszpitali.pl

LAM_1_20_WERYFIKACJA_WYKONAWCOW_BADANIE_I_OCENA_OFERT_ZAMOWIENIA_PUBLICZNE_iStock-917929082fot. iStock

TITLE: Verification of contractors and examination and evaluation of tenders in public procurement. Part II

STRESZCZENIE: Pomiędzy otrzymaniem przez zamawiającego ofert a ostatecznym dokonaniem wyboru najkorzystniejszej z nich zamawiający jest zobowiązany dokładanie i szczegółowo zweryfikować otrzymane oferty. Polega to przede wszystkim na zweryfikowaniu wykonawców pod kątem spełnienia przez nich warunków udziału w postępowaniu oraz braku zachodzenia w stosunku do nich podstaw wykluczenia, a także na zbadaniu oraz ocenie ofert. Celem niniejszego artykułu jest opisanie podstawowych założeń dotyczących weryfikacji wykonawców oraz badania i oceny ich ofert.

SŁOWA KLUCZOWE: zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, laboratorium, weryfikacja wykonawców, badanie i ocena ofert

SUMMARY: Between the reception of tenders and the final selection of the best tender, a contracting party is required to carefully and thoroughly verify all submitted tenders. This process mainly consists in verifying contractors in terms of their compliance with the conditions of participating in the tender and the absence of any grounds for exclusion, as well as examining and evaluating ...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną subskrypcją.

Dlaczego warto wykupić subskrypcję?

Otrzymasz dostęp do:
  • wszystkich merytorycznych publikacji z zakresu nowoczesnych technologii medycznych i zarządzania jednostkami ochrony zdrowia,
  • materiałów wideo z wystąpieniami cenionych ekspertów z branży,
  • wywiadów z uznanymi praktykami i ekspertami,
  • materiałów szkoleniowych z konferencji organizowanych przez "OPM" i dlaSzpitali.pl,
  • wydań aktualnych i archiwalnych numerów "OPM" w wersji online
Kup dostęp