Wsparcie dla farmaceutów i lekarzy. Akcja społeczna... - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plWsparcie dla farmaceutów i lekarzy. Akcja społeczna... - dlaszpitali.pl

Wsparcie dla farmaceutów i lekarzy

opm-wsparcie-dla-lekarzy-i-farmaceutow
fot. iStock

Do stacji obsługiwanych przez Biura Reklamy TVN i TVP właśnie trafił spot z podziękowaniem dla wszystkich służb medycznych w Polsce. To wyraz wdzięczności i uznania dla tych, którzy codziennie stają na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

To trudny czas dla nas wszystkich, ale to Wy jesteście prawdziwymi bohaterami. Farmaceuci, lekarze i wszyscy inni, którzy walczycie o nasze zdrowie.  Dziękujemy, że poświęcacie się dla nas, za Waszą siłę i wytrwałość, za odwagę, za to, że jesteście, że nie kalkulujecie, za Wasze wyrzeczenia. Za to, że możemy na Was liczyć. Dziękujemy! – to słowa stanowiące główny przekaz filmu.

Wszystkie służby medyczne w Polsce zostały wystawione na niezmiernie trudny test, który wymagał od nich przede wszystkim ogromnej odporności psychicznej, bo nie raz stawali przed wyborem, czy ratować życie Pacjentów czy zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo. Nasz spot stanowi wyraz nie tylko podziękowania za ich odwagę, ale jest jednocześnie wyrazem sprzeciwu przeciwko hejtowi z jakim zetknęli się niektórzy z nich. To oburzające, że znaleźli się ludzie, którzy zamiast podziękowań obdarowali służby medyczne hejtem, wyzwiskami i dyskryminacją odmawiając im obsługi np. w sklepach lub wywieszając obraźliwe kartki w miejscu ich zamieszkania – komentuje Jacek Furman Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

30 sekundowy spot będzie wyświetlany m.in. na kanałach TVN, TVP1, TVP2, TVN7, TVN24, TVP INFO czy TV Puls. Kreacją i produkcją spotu #aflofarmdziękujemy  we własnym zakresie zajął się Aflofarm Farmacja Polska, a za planowanie i zakup mediów odpowiadał dom mediowy Starcom. Spot można obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/iNTfm3au6Sk

W sytuacji stale rozprzestrzeniającego się koronawirusa, pomoc dla służby zdrowia jest potrzebna, jak nigdy dotąd. W szpitalach i aptekach w całej Polsce ciągle brakuje środków do ochrony osobistej, niezbędnych do zahamowania wzrostu zachorowań. Firma Aflofarm swoje działania koncentruje na lekarzach i farmaceutach, bowiem to właśnie oni każdego dnia dbają o zdrowie oraz bezpieczeństwo lekowe Polaków.

Czytaj także: Walka z hejtem środowiska lekarskiego − kampania #wspierajmedyka

Komentarze

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.