Marka Dräger wyróżniona tytułem Dobra Marka 2021 - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plMarka Dräger wyróżniona tytułem Dobra Marka 2021 - dlaszpitali.pl

Marka Dräger wyróżniona tytułem Dobra Marka 2021

opm-dlaszpitali-marka-drager-otrzymala-wyroznienie-dobra-marka-2021
fot. mat. prasowe

Marka Dräger znalazła się w gronie Laureatów dwunastej edycji ogólnopolskiego, ponadbranżowego Programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, którego celem jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozwojowych i rozpoznawalnych marek dostępnych na polskim rynku. Tytuł przyznany w kategorii: Producenci sprzętu medycznego/ Technologie bezpieczeństwa jest potwierdzeniem najwyższej jakości prezentowanej przez ten brand oraz wyrazem zaufania odbiorców.

Wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jest przyznawane innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dwunasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Marka Dräger została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego Organizatorzy Programu przyznali jej tytuł Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Producenci sprzętu medycznego/Technologie bezpieczeństwa. Wyróżnienie w tej kategorii zostało przyznane po raz pierwszy w długoletniej historii tego Plebiscytu.

Nagroda ta jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość usług, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

Źródło: materiały prasowe