Kolejna placówka dołączyła do sieci Centrum Medycznego CMP - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plKolejna placówka dołączyła do sieci Centrum Medycznego CMP - dlaszpitali.pl

Kolejna placówka dołączyła do sieci Centrum Medycznego CMP

opm-dlaszpitali-kolejna-placowka-dolaczyla-do-sieci-centrum-medycznego-CMP
fot. mat. prasowe

Trzeciego stycznia tego roku otworzono Centrum Medyczne CMP Tarchomin. Tym samym w skład Grupy Centrum Medycznego CMP wchodzi już 19 oddziałów na terenie Warszawy i okolic.

Centrum Medyczne CMP Tarchomin jest przychodnią oferującą szeroki zakres usług i konsultacji specjalistów. Nowo otwarte centrum zlokalizowane jest przy ul. Strumykowej 4.

Placówka przyjmuje Pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki medycznej. Ze względu na lokalizację, w pobliżu licznych osiedli usytuowanych w kwadracie Nowodworów, Młocin i Henrykowa, CMP Tarchomin jest przychodnią rodzinną.

Oddział zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z obszaru ginekologii, endokrynologii, diabetologii i okulistyki, a także pediatrii, neurologii dziecięcej i chorób wewnętrznych. Można również wykonać w nim badania z zakresu medycyny pracy, badania laboratoryjne, USG, EKG, echo serca oraz spirometrię.

Oddział CMP Tarchomin zamierza poszerzyć swoje usługi o specjalizacje z zakresu alergologii, dermatologii, urologii oraz neurologii ogólnej, zapewniając Pacjentom z tego obszaru jak najszerszy dostęp do szerokiego spektrum specjalistów.

Sieć, która stawia na rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Aktualnie w skład grupy wchodzi 18 placówek, a przychodnia przy Strumykowej będzie 19-tą placówką w portfolio Grupy.

Otwarcie Centrum Medycznego CMP Tarchomin jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju, związanym z pozyskiwaniem nowych placówek. W roku ubiegłym nasza Grupa powiększyła się o 4 oddziały – jeden na Mokotowie i trzy w Ursusie, a 2022 rok rozpoczynamy otwarciem placówki w północnej części Warszawy. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego krajukomentuje Paweł Walicki, Prezes Zarządu Centrum Medycznego CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP.

Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj więcej: Nowa platforma do przesyłania danych w NEO Hospital