Kolejna placówka dołącza do Grupy Centrum Medycznego CMP - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plKolejna placówka dołącza do Grupy Centrum Medycznego CMP - dlaszpitali.pl

Kolejna placówka dołącza do Grupy Centrum Medycznego CMP

opm-dlaszpitali-kolejna-placowka-do-grupy-CMP
fot. iStock

Do Grupy Centrum Medycznego CMP dołączył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr Branowska. Tym samym w skład Grupy Centrum Medycznego CMP wchodzi już 18 oddziałów na terenie Warszawy i okolic, a przejęcie kolejnych miejsc wpisuje się w przyjętą strategię systematycznego rozwoju Centrum Medycznego CMP.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr Brankowska jest prywatną przychodnią, zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie.

Placówka zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z obszaru ginekologii, endokrynologii i położnictwa, a także kardiologii, gastrologii, andrologii, diabetologii i interny. Przychodnia specjalizuje się również w zakresie diagnostyki USG oraz analiz medycznych. Gabinety wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który zapewnia leczenie i diagnostykę na poziomie aktualnie obowiązujących standardów medycznych.

Lecznica będzie działała pod własnym brandem – NZOZ Dr Brankowska. Dotychczasowe zasady działania przychodni, jej profil oraz orientacja na świadczenie najwyższej jakości porad i konsultacji medycznych w miłej i intymnej atmosferze nie ulegną zmianie. Liczymy na kontynuację i utrzymanie dotychczasowych relacji z Pacjentami.

Sieć, która stawia na rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Aktualnie w skład grupy wchodzi 17 placówek, a przychodnia przy Gagarina będzie 18-tą placówką w portfolio Grupy.

Włączenie NZOZ DR BRANKOWSKA do rodziny CMP jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju, związanym z pozyskiwaniem nowych placówek, co zostało zintensyfikowane w maju br. przejęciem trzech przychodni w warszawskim Ursusie. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego kraju. Pracujemy też nad podwyższaniem jakości świadczonych przez nas usług oraz poszerzaniem ofertykomentuje Paweł Walicki, prezes zarządu Centrum Medycznego CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP. Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj więcej: Szpital Św. Elżbiety w Katowicach ponownie stał się placówką covidową

Komentarze

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.