Bezpieczna intubacja w każdej sytuacji - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plBezpieczna intubacja w każdej sytuacji - dlaszpitali.pl

Bezpieczna intubacja w każdej sytuacji

bezpieczna-intubacja-drog-oddechowych

Bezpieczna intubacja trudnych dróg oddechowych stanowi wyzwanie i wymaga często zastosowania różnych urządzeń w  zależności od  przyczyn wywołujących trudności w  intubacji pacjenta. Unikalna modułowa budowa systemu do intubacji trudnych dróg oddechowych Insighters iS3 łączy w  jednym urządzeniu wideolaryngoskop iS3-L,  sztywną endoskopową prowadnicę intubacyjną iS3-R  oraz giętki wideoendoskop intubacyjny iS3-C.  Maksymalna wszechstronność pozwala na  wybranie najlepszego dla pacjenta rozwiązania oraz jego zastosowanie nawet w  najtrudniejszych przypadkach.

Zastosowanie nowoczesnych technologii obrazowania i  dotykowego monitora zapewnia łatwość użycia i  szybkość uczenia. Lekki i  całkowicie przenośny wideolaryngoskop insight zapewnia doskonałą wizualizację dróg oddechowych. Specjalny kształt łyżek laryngoskopowych ułatwia intubację szczególnie trudnych dróg oddechowych, a  wyraźny obraz na  monitorze zwiększa bezpieczeństwo intubacji. Wymienne łyżki w  formie jedno- lub wielorazowych nakładek w  4  rozmiarach pozwalają na  pełne zabezpieczenie wszystkich pacjentów.

Półsztywna endoskopowa prowadnica intubacyjna umożliwiająca dostosowanie kąta wygięcia końcówki do  warunków intubacji u  określonego pacjenta w  połączeniu z  wyraźnym obrazem monitora umożliwia bezpieczną i  skuteczną intubację. Powrót do  pierwotnego kształtu prowadnicy jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalnego stopu tytanu z  pamięcią kształtu. Kanał do  insuflacji umożliwia natlenianie pacjenta podczas intubacji. Giętki wideoendoskop intubacyjny, oprócz zastosowania w  krytycznie trudnych przypadkach intubacji dotchawiczych, może być również wykorzystywany w  diagnostyce i leczeniu chorób płuc, a  także do  usuwania ciał obcych lub odsysania wydzieliny lub krwi z  tchawicy i  oskrzeli. Zastosowanie technologii LED oraz nowoczesnej kamery stanowi proste, trwałe i  niedrogie rozwiązanie problemów związanych z  użytkowaniem urządzeń fiberoskopowych.

Czytaj także: Endoskopia w otolaryngologii – obecne możliwości