Wirtualna konferencja Akademii Managera Ochrony Zdrowia - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plWirtualna konferencja Akademii Managera Ochrony Zdrowia - dlaszpitali.pl

Wirtualna konferencja Akademii Managera Ochrony Zdrowia

Za nami IV edycja wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia! Ponad 200 uczestników wzięło udział pięciu eksperckich prelekcjach, panelu dyskusyjnym oraz case study przygotowanych w ramach tematu: “Praktycy dla praktyków. Skuteczne zarządzanie nowoczesną placówką medyczną”.

Potężna dawka wiedzy i praktycznych wskazówek, jedenaścioro prelegentów oraz kilkaset pytań i komentarzy na czacie – 22 kwietnia wirtualna konferencja zgromadziła przed ekranami komputerów i smartfonów managerów, dyrektorów i właścicieli placówek ochrony zdrowia z całej Polski.

Eksperci oraz managerowie branży medycznej podzielili się z uczestnikami swoim doświadczeniem, wiedzą i dobrymi praktykami w skutecznym zarządzaniu biznesem medycznym w obecnych czasach.

Uczestnicy poznali zagadnienia dotyczące:

• schematów postępowania w razie skarg i roszczeń pacjentów
  • zmian jakie czekają branżę medycznej w obszarze EDM
  • sprawdzonych sposobów na poszukiwanie lekarzy specjalistów do placówek medycznych
  • praktycznych wskazówek, jak w gąszczu ofert znaleźć najlepszych kandydatów na pracowników rejestracji
  • skutecznego marketingu podmiotów medycznych
  • sprawdzonych sposobów na finansowy sukces – case study

Pragniemy podziękować naszym Patronom Medialnym:

Ogólnopolski Przegląd Medyczny, Otwarty System Ochrony Zdrowia, Magazyn Medyczny, Medexpress.pl, MEDtube Polska, dlaszpitali.pl, Świat Medycyny i Farmacji – portal dla pacjentów, Rejestratorka Medyczna, medinwestycje.pl, Portal-medica.pl, DCC Grygorcewicz, MEDmeetsTECH, Ratyński Design&Build.

Ogromnie dziękujemy za pozytywne komentarze, za liczbę pytań i niezwykłą atmosferę. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Akademii Managera Ochrony Zdrowia.

Dostęp do zarejestrowanych nagrań z konferencji „Praktycy dla praktyków” można uruchomić na stronie www.konferencja.amoz.edu.pl. Zapraszamy także na bezpłatne webinary dla managerów, placówek medycznych, stomatologicznych i medycyny estetycznej: https://medidesk.pl/webinary/