Śniadanie techniczne Stowarzyszenia Niemedycznej Kadry Ochrony Zdrowia - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plŚniadanie techniczne Stowarzyszenia Niemedycznej Kadry Ochrony Zdrowia - dlaszpitali.pl

Śniadanie techniczne Stowarzyszenia Niemedycznej Kadry Ochrony Zdrowia

26 września 2014 r. odbyło się Śniadanie techniczne, zorganizowane przez Stowarzyszenie Niemedycznej Kadry Ochrony Zdrowia.

Gospodarzem spotkania był dr n. med. Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami infrastrukturalnymi i sprzętowymi wprowadzonymi w kieleckiej placówce medycznej.

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 5/2024