Centrum Usług Biznesowych otwarte w Warszawie dlaszpitali.plCentrum Usług Biznesowych otwarte w Warszawie

Zimmer Biomet otworzył w Warszawie Centrum Usług Biznesowych

opm-dlaszpitali-centrum-uslug-finansowych
fot. materiały prasowe

Zimmer Biomet Holdings Inc., spółka notowana na nowojorskiej i szwajcarskiej giełdzie (NYSE i SIX: ZBH), globalny lider technologii medycznych, otworzył w Warszawie nowe biuro, w którym mieścić będzie się Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Dział Komercyjny.

Nowa lokalizacja firmy znajduje się w biurowcu Tulipan House na Mokotowie, zapewniającym znakomite warunki do pracy hybrydowej i współpracy międzynarodowej. Pomieszczenia są dostosowane do potrzeb rosnącego zespołu Zimmer Biomet w Polsce, który obejmuje specjalistów między innymi w zakresie Finansów, szeroko rozumianej Obsługi Klienta, Łańcucha Dostaw, HR, Sprzedaży (wraz z obsługą posprzedażową), jak również Administracji.

Bryan Hanson, prezes zarządu i dyrektor zarządzający (CEO) Zimmer Biomet, podczas uroczystego otwarcia powiedział: – Dzięki naszemu warszawskiemu zespołowi będziemy mogli działać bardziej efektywnie i przeznaczać więcej energii oraz naszych zasobów na wspieranie placówek medycznych w stosowaniu najbardziej innowacyjnych technologii. W ten sposób zamierzamy kontynuować realizację misji Zimmer Biomet, którą jest łagodzenie bólu i poprawa jakości życia pacjentów na całym świecie.

Poszukujemy obecnie wysokiej klasy specjalistów, którzy pragną dołączyć do zespołu Zimmer Biomet, aby swoimi kompetencjami zawodowymi oraz zaangażowaniem wspólnie budować Centrum i wspierać naszą wyjątkową misję powiedział Arnaud Diaz, dyrektor warszawskiego Centrum Usług Biznesowych Zimmer Biomet. – Nowa energia rosnącego zespołu, którą podsycać będzie światowej klasy wielokulturowe środowisko pracy,
z pewnością pozwoli przenieść Zimmer Biomet na wyższy poziom biznesowej wydajności
, a naszym pracownikom zapewni doskonalenie ich eksperctwa, odkrywanie nowych talentów i rozwój „ ZB factor”. Zastanawiacie się co to jest „ZB factor”? Zapraszamy do ZB Team!

Zimmer Biomet od ponad 90 lat jest liderem branży zaawansowanych rozwiązań dla ortopedii (chirurgii urazowej) i traumatologii – dziedzin medycyny zajmujących się schorzeniami i urazami kości, kręgosłupa, stawów oraz narządów ruchu. Globalnie firma zatrudnia 20 tys. pracowników, z czego 6 tys. w regionie EMEA, a 200 osób w Warszawie. Ta ostatnia liczba w najbliższym czasie wzrośnie – firma obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska, które zlokalizowane będą w warszawskim Centrum Usług Biznesowych.

Obecny na polskim rynku od początku 1990 roku Zimmer Biomet dostarcza wysokiej jakości innowacyjne produkty i usługi dla szpitali oraz gabinetów chirurgicznych.

Źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Izba POLMED zmienia statut i wybiera nowego prezesa