Wyróżnienia dla najlepszych klinik w Polsce - dlaszpitali.pl

Wyróżnienia dla najlepszych klinik w Polsce

opm-dlaszpitali-wyroznienia-dla-najlepszych-klinik-w-polsce
fot. iStock

Podczas drugiej Gali Kliniki.pl Rating Index przedstawiciele najlepszych prywatnych placówek medycznych w Polsce odebrali dyplomy z ocenami, jakie otrzymali w rankingu.

Kliniki.pl Rating Index to ranking polskich placówek medycznych, oparty na ocenach, jakie pacjenci pozostawiają w internecie. Jego konstrukcja opiera się na opiniach pochodzących z wielu źródeł: serwisu Kliniki.pl, wyszukiwarki Google, Facebooka oraz portalu Znany Lekarz. Innowacyjny, autorski algorytm śledzi zmianę ocen w czasie i na bieżąco je zmienia, dzięki czemu ocena widniejąca na profilu placówki w serwisie Kliniki.pl jest zawsze aktualna.

W pierwszej edycji Kliniki.pl Rating Index braliśmy pod uwagę tylko współpracujące z nami placówki. W sierpniu tego roku uruchomiliśmy także oceny klinik, które nie podpisały z nami umowy, dzięki czemu ocenom podlegało aż 1000 placówek medycznych wyjaśnia Marcin Fiedziukiewicz, CEO Kliniki.pl.

W tym roku prawie 140 klinik uzyskało najwyższą, równą 10, notę. Aż 86,55% placówek może natomiast pochwalić się średnią 9.0 lub wyższą. Dyplomy odebrali przedstawiciele wielu ośrodków medycznych, w tym m.in. sieci LUX MED, Szpitala Pulsmed, Europejskiego Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique czy Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos.

Źródło: PAP MediaRoom

Czytaj też: System integracji sali operacyjnej nowej generacji

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.