X Jubileuszowe Spotkanie Ginekologów i Położników - dlaszpitali.pl

X Jubileuszowe Spotkanie Ginekologów i Położników

Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Koleżanki i Koledzy

W dniach 24 – 26 lutego 2022 roku, w przepięknym Toruniu, odbędzie się X Jubileuszowe Krajowe Spotkanie Ginekologów i Położników, organizowane przez poznańską firmę Agora.

Po roku braku kontaktów osobistych stęskniliśmy się za sobą. Przekonaliśmy się, że konferencje naukowe to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim własnych doświadczeń. A doświadczeniem zawodowym można wymieniać się tylko podczas osobistych kontaktów.

Sądzę, że tak jak w poprzednich latach nie zawiedziemy Was programem i organizacją konferencji. Po każdej konferencji zbieramy Wasze opinie i w kolejnej konferencji uwzględniamy te uwagi i staramy się spełnić Wasze oczekiwania. Wykładowcy, eksperci w swoich dziedzinach, już od kilku tygodni przygotowują swoje wykłady.

Oprócz wykładów przygotowujemy dla Państwa kilka praktycznych kursów. Większość z nich odbędzie się w czwartek, 24 lutego. Te, które będą wymagały ćwiczeń w małych grupach, będą się odbywały przez 3 dni.

Równocześnie, 26 lutego 2022 roku, będzie się odbywała III Ogólnopolska Konferencja Położnych.

W piątek, 25 lutego odbędzie się uroczysta kolacja, tak jak w poprzednich latach, z doskonałym zespołem muzycznym i możliwościami relaksu w tańcu.

Szanowni Państwo, zapraszam Was do przyjazdu w lutym do Torunia. Będzie to świetny czas nauki, relaksu i powrotu do normalności.

Prof. dr hab. n. med. Przemysław Oszukowski
Klinika Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Strefa wiedzy

1040 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 16 kategorii tematycznych