VIII Krajowe Spotkanie Ginekologów i Położników - dlaszpitali.pl

VIII Krajowe Spotkanie Ginekologów i Położników

 

opm-spotkanie-ginekologow-poloznikow

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

zbliża się Nowy 2020 Rok. Chciałbym złożyć Państwu najlepsze życzenia zdrowia i powodzenia we wszystkich Waszych planach. Razem z firmą Agora i grupą Wam znanych wykładowców mamy również w stosunku do Was plany. Planujemy, jak od ośmiu lat, spotkać się z Wami na początku roku na konferencji naukowej, na której będziemy mogli podzielić się z Wami praktyczną wiedzą położniczo – ginekologiczną oraz wymienić doświadczeniami.

W sobotę 29 lutego 2020 roku na równoległej sali odbędzie się konferencja położnych. Wiedza, kompetencje i uprawnienia zawodowe położnych stale się zwiększają. Jesteśmy partnerami nie tylko w codziennej praktyce, ale również w regulacjach prawnych. Powinniśmy się spotykać i wspólnie omawiać zasady współpracy oraz wymieniać się wiedzą.

Kolejny raz wybraliśmy gościnny i magiczny Toruń na miejsce naszego naukowego spotkania. Sądzę, że Państwo też uważacie, że jest to świetne miejsce do spotkań, a szczególnie naukowych. Wspaniały obiekt kongresowy, miasto z wiekowymi tradycjami akademickimi. Dobre hotele, piękne otoczenie, dobry dojazd, dobre towarzystwo i dobre wykłady. To jest to dlaczego przyjeżdżamy na konferencje do Torunia.

Mam nadzieję, że i w 2020 roku wykłady będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Podobnie jak na poprzednim spotkaniu, poza wykładami, odbędą się dwie konferencje okrągłego stołu z bardzo kontrowersyjnymi tematami, gdzie eksperci przedstawią własne przeciwstawne opinie, a Państwo ocenicie czyja koncepcja jest słuszna. Przedstawiamy Państwu również ofertę kursów w dniu poprzedzającym główną część konferencji. W piątek po obradach zapraszamy, podobnie jak w poprzednich latach, na kolację z muzyką na żywo, z możliwością pełnego relaksu i zabawy.

Zapraszam Państwo serdecznie, przyjedźcie do Torunia w dniach 27 – 29 lutego 2020 roku.

Prof. Przemysław Oszukowski

 

Rejestracja na wydarzenie: http://ginekologia2020.agora-konferencje.pl/rejestracja

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.