VIII Konferencja i Warsztaty Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK ONLINE - dlaszpitali.pl

VIII Konferencja i Warsztaty Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK ONLINE

opm-konferencja-anestezjologii-i-intensywnej-terapii

Szanowni Państwo,

Sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwala nam na tradycyjny sposób organizacji Konferencji AITK PTK w tym roku.

Dlatego z przyjemnością informujemy, że VIII Konferencja Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK odbędzie się całkowicie online w dniu 20 czerwca 2020r. od godz. 12:00 do godz. 19:00. Dostęp do wykładów będzie całkowicie bezpłatny. Program jest już dostępny na stronie Konferencji Asocjacji:

http://konferencja.intensywna.pl/

Wykłady i dyskusje będą transmitowane na żywo, ze studia filmowego w Warszawie. Zapisy na Konferencję znajdują się pod linkiem:

http://konferencja.intensywna.pl/registration-fees-pl/

W czasie trwania Konferencji będzie możliwość zadawania pytań bezpośrednio do Wykładowców i Przewodniczących Sesji . Wszelkie informacje będą udostępniane na bieżąco na stronie Konferencji.

Pomimo trudności, nie rezygnujemy z Sesji Przypadków Klinicznych z nagrodami (nagroda główna- fee oraz pokrycie kosztów podróży i hotelu na Kongres ACVC w 2021r. w Pradze). Już od 07.05 do 31.05.2020r. mogą Państwo wysyłać ciekawe, trudne i zaskakujące przypadki, które następnie będą oceniane przez Jury. Regulamin Sesji Konkursowej znajduje się w załączniku oraz na stronie Asocjacji. Poniżej link do wysyłania prac: http://konferencja.intensywna.pl/abstracts-pl/ Konferencji będą także towarzyszyły Warsztaty (w dniach 20-21.06.2020r. bezpłatne). Programy oraz linki do poszczególnych Warsztatów będą udostępniane na bieżąco na stronie Konferencji.

Przyszłoroczna Konferencja- już w tradycyjnej formie- odbędzie się w dniach 14-15 maja 2021r. w hotelu Gołębiewskim w Białymstoku. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,

Agnieszka Tycińska & Marek Gierlotka wraz z Zarządem AITK PTK

 

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.