VII Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plVII Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia - dlaszpitali.pl

VII Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia

opm-dlaszpitali-vii-kongres-zarzadzania-w-ochronie-zdrowia

Zapraszamy do udziału w VII Kongresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia, który odbędzie się 29 sierpnia w Warszawie, w Hotelu Four Points by Sheraton, przy ul. Suwak 7b.

Wydarzenie to znane jest z poruszania wielu aktualnych tematów oraz oferowania aż czterech równoległych ścieżek tematycznych, co pozwala każdemu z uczestników na dostosowanie tematyki do własnych potrzeb. Nasze spotkania są zawsze prowadzone przez doświadczoną kadrę ekspertów.

W części inaugurującej Kongresu omówimy następujące tematy:

– Problemy? Wyzwania? A może sytuacje do rozwiązania? Jak za pomocą postawy proaktywnej menedżera inspirować zespół do ponadprzeciętnych rezultatów?

– Miłość niekoniecznie od pierwszego wejrzenia – co zrobić, aby pacjenci nas odkryli, pokochali i zostali z nami na długo?

– Dlaczego nie potrzebujesz sztucznej inteligencji?

Oprócz tego, poprowadzimy sesję networkingową, która pozwoli zarówno uczestnikom, jak i partnerom zapoznać się ze sobą w przyjaznej atmosferze. Grupa podzielona będzie na kilka grup (przy poszczególnych stolikach), a każdy z uczestników sesji będzie miał okazję poznać nowe osoby ze swojej branży.

Oprócz sesji networkingowej zaplanowaliśmy kilka przerw, abyście mieli Państwo szansę dokończyć rozmowy rozpoczęte podczas sesji, a także zapoznać się z ofertą partnerów wydarzenia.

W równoległych panelach tematycznych poruszymy m.in.: tematy z zakresu kompetencji menedżerskich, prawa w placówce medycznej, świadczeń NFZ, a także kwestie zarządzania placówką, zasobami ludzkimi, cyfryzacji w ochronie zdrowia, czy też tematy związane z podatkami i efektywnym prowadzeniem finansów placówki.

Ponadto zaplanowaliśmy sesje warsztatowe, które przebiegać będą w czterech różnych salach i omówią problematykę z czterech różnych dziedzin. Odpowiadając na potrzeby naszych uczestników, zaprojektowaliśmy warsztaty w sposób, który pozwoli na zadawanie pytań i aktywniejsze uczestnictwo w spotkaniu.

Cały czas pracujemy nad tym, aby każda osoba obecna na naszej konferencji wyniosła z niej jak najwięcej praktycznych wskazówek i satysfakcję, dzięki czemu w kolejnych latach możemy spotykać się w coraz większym gronie.

Szczegółowy program znajdą Państwo na stronie http://www.kzoz.pl!

Prelegenci:

– Łukasz Laskowski – trener zarządzania i obsługi pacjenta.

– dr n. praw. adwokat Maciej Gibiński – prawnik medyczny.

– Katarzyna Adamska – prawnik specjalizujący się we współpracy z NFZ.

– Monika Sienkiewicz – doradca w sektorze MŚP.

– Agnieszka Rudnicka-Szymczak – ekspertka z Centrum e-Zdrowia.

– Dorota Gładkowska – ekspert ds. marketingu.

– Monika Sienkiewicz – specjalista ds. strategii dla placówek.

Wydarzenie organizujemy przede wszystkim dla:

– Menedżerów placówek medycznych.

– Prezesów i członków zarządu spółek medycznych.

– Dyrektorów szpitali i przychodni.

– Kierowników przychodni i komórek organizacyjnych.

– Kadry Zarządzającej podmiotów leczniczych.

Zgłoszenia:

– Poprzez formularz na stronie http://www.kzoz.pl

– Telefonicznie pod numerem 533 163 882 (poniedziałek – piątek, 9:00-15:30).

Serdecznie zapraszamy!
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o. o.

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 4/2024

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne