Symulacja medyczna w edukacji pielęgniarek i położnych - dlaszpitali.pl

Symulacja medyczna w edukacji pielęgniarek i położnych

Symulacja-medyczna-w-edukacji

Konferencja „Symulacja medyczna w edukacji pielęgniarek i położnych” odbędzie się w dniach 26 lutego (w Rudzie Śląskiej), 28 lutego (Lublin) oraz 3 marca (Gniezno).

Symulacja medyczna w edukacji pielęgniarek i położnych. Metoda, kadra narzędzia – od czego zacząć?

Celem konferencji jest promowanie wiedzy dotyczącej symulacji medycznej, także w zakresie zarządzania i organizacji pracy w centrach symulacji medycznej dla pielęgniarstwa i położnictwa. Udział w konferencji umożliwia również zapoznanie się z dostępnym, dedykowanym sprzętem edukacyjnym dla pielęgniarstwa, wymianę doświadczeń i informacji między uczelniami. Podczas konferencji odbędą się wykłady oraz warsztaty prowadzone przez doświadczonych instruktorów, kadrę zarządzającą i techników symulacji medycznej pracujących w już istniejących centrach symulacji medycznej.

Do udziału w konferencji zapraszamy praktyków zaangażowanych w proces tworzenia, zarządzania, działania centrum symulacji medycznej oraz personel medyczny i administracyjny, który będzie pracował lub pracuje w centrach symulacji medycznej dla pielęgniarstwa i położnictwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba miejsca. Za jakość poziomu merytorycznego odpowiada Polskie Towarzystwo Symulacji Medycznej, które jest patronem merytorycznym wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w konferencji:

  • 26 lutego do Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej,
  • 28 lutego do Wyższej Szkoły Przyrodniczo-Społecznej w Lublinie,
  • 3 marca do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie.

Link do REJESTRACJI:

http://simedu.pl/symulacja-medyczna-w-edukacji-pielegniarek-i-poloznych/

Organizatorem konferencji jest firma SIMEDU http://simedu.pl/

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.