Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej - dlaszpitali.pl

Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej

opm-dla-szpitali-standardy

Konferencja „Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”, która odbędzie się 6-7 marca 2020 r. w Hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie.

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na VIII już edycję konferencji „Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”, która odbędzie się 6-7 marca 2020 r. w Hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie.

Państwa udział w poprzednich edycjach oraz informacje zwrotne pozwalają twierdzić, że konferencja cieszy się Państwa uznaniem. Nasz sukces mierzymy zadowoleniem uczestników. Postaramy się spełnić oczekiwania i do realizacji Państwa propozycji tematycznych zaprosimy najlepszych wykładowców.

Podczas VIII edycji spotkania dydaktyczno-naukowego nasze rozważania będą się koncentrować na zasygnalizowanych przez Państwa zagadnieniach, które zaprezentują eksperci różnych dyscyplin medycznych. Zgodnie z przyjętą przez nas praktyką wszystkie omawiane problemy zostaną poparte opisami konkretnych przypadków. Jesteśmy przekonani, że bogata tematyka wykładów spełni oczekiwania neonatologów, pediatrów, lekarzy zatrudnionych w lecznictwie otwartym oraz zamkniętym.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy.

Do zobaczenia w marcu!

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.