SALMED 2021 - dlaszpitali.pl

SALMED 2021

 

opm-dlaszpitali-targi-salmed


Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbędą się w dniach 24-26 marca 2021 w Poznaniu.

Sektor urządzeń medycznych ma się dobrze Światowy rynek wyrobów medycznych odnotowuje obecnie stabilny wzrost. Potencjał zarówno rodzimych jak i zagranicznych liderów rynku będzie można ocenić podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2021.

Coraz silniejsza marka „made in Poland”

W świetle analiz Państwowej Agencji Inwestycji i Handlu szacunkowa wartość rynku producentów wyrobów medycznych w Polsce wynosi ok 2,9 mld USD. Eksport urządzeń medycznych w 2018 r. wzrósł aż o 18,9% w porównaniu do poprzedniego roku. Według PAIH sprzęt medyczny „made in Poland” znajduje coraz więcej odbiorców za granicą. – Sektor urządzeń medycznych dysponuje olbrzymim potencjałem wzrostu, związanym z rozwojem technologii informatycznych i komunikacyjnych. Eksperci są zgodni, że szczególnie szybkiego rozwoju możemy się spodziewać w sektorze telemedycyny. Te trendy obserwujemy na targach Salmed – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor organizowanych przez Grupę MTP targów SALMED.

Promocja polskiej gospodarki w oparciu o krajowe marki produktowe to główny cel targów SALMED.

Salmed przyciąga liderów

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzące liderów rynku. Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim targów SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny.

10 000 m² powierzchni wystawienniczej brutto, ponad  200 wystawców z Polski i zagranicy, ponad 4000 uczestników, 100 nowości rynkowych, 15 medycznych wydarzeń towarzyszących –tak w pigułce wyglądała poprzednia edycja targów SALMED.

Targi SALMED odbędą się 24-26 marca 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji: www.salmed.pl

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.