III Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

III Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego odbędzie się w dniach 24-26 października w Katowicach.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Artroskopowego chcielibyśmy Was gorąco zachęcić do wzięcia udziału w III Zjeździe naszego towarzystwa. Spotkanie odbędzie się w dniach 24-26 października 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym & Spodek w Katowicach.

Polskie Towarzystwo Artroskopowe (PTA) zostało założone w 2015 roku i jest największą w Polsce organizacją skupiającą osoby zainteresowane technikami leczenia artroskopowego. Nasz poprzedni Kongres był jednym z najważniejszych kongresów ortopedycznych w 2017 roku i zgromadził ponad 750 uczestników z Polski i zagranicy.

Nasze działania zostały uhonorowane w 2018 roku nagrodą ESSKA dla najlepszego Towarzystwa Artroskopowego w Europie.

W ramach kongresu planujemy udział wielu wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy. Liczymy bardzo na zaangażowanie wszystkich członków oraz sympatyków PTA. Zachęcamy Was do nadsyłania prac związanych z artroskopią i leczeniem schorzeń narządu ruchu.

Mamy nadzieję na wiele ciekawych wykładów, dotyczących zarówno klasycznych jak też innowacyjnych zagadnień artroskopii. Przygotowaliśmy dla Was cykl praktycznych prezentacji dotyczących standardowych procedur i technik chirurgicznych. Szczególnie polecamy je młodym kolegom stawiającym pierwsze kroki na polu artroskopii.

Cieszymy się bardzo na zaangażowanie w najbliższy Kongres środowisk fizjoterapeutycznych i pielęgniarskich.  To dla Nas bardzo ważne, abyśmy dyskutowali o problemach współczesnej Ortopedii w jak najszerszym gronie.

Katowice to nie tylko jedno z najważniejszych miejsc na ortopedycznej mapie Polski, ale także ważny ośrodek przemysłowy, akademicki i kulturalny. Jesteśmy pewni, że Komitet Organizacyjny nie tylko zadba o perfekcyjną organizację kongresu, ale także sprawi, iż długo i mile będziemy wspominać chwile spędzone w Katowicach.

Do zobaczenia

Dr n.med. Konrad Słynarski

Prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

Dr n.med. Jerzy Cholewiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.