II Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej - dlaszpitali.pl

II Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

 

15-17 października 2020 r. zapraszamy do udziału w 2. Międzynarodowym Kongresie Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej poświęconemu najnowszym osiągnięciom światowym w zakresie chirurgii minimalnie inwazyjnej. 

W programie 2. Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej przewidziano interdyscyplinarne sesje naukowe z udziałem wybitnych ekspertów z całego świata reprezentujących specjalności zabiegowe nie tylko z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii gastroenterologicznej, ale również torakochirurgii, urologii, ginekologii, chirurgii plastycznej czy neurochirurgii. Swój udział w drugiej edycji potwierdziło wielu światowej sławy pionierów, z bogatym doświadczeniem w zakresie technik minimalnie inwazyjnych i chirurgii robotowej.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, pełny program konferencji i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie  www.kongreschmi.pl

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.