ICARUS HYBRID 2021 - dlaszpitali.pl

ICARUS HYBRID 2021

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji ICARUS HYBRID 2021, która odbędzie się w terminie 28-29 maja 2021 r.

W tym roku konferencja przyjmie formę hybrydową połączoną z transmisją on-line. Podobnie jak w ubiegłym roku prowadzona będzie w j.angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na j.polski i j. rosyjski.

Unikatowy format konferencji opiera się na prezentacji trudnych przypadków zabiegów wewnątrznaczyniowych, które będą omawiane przez wybitnych  panelistów na zakończenie każdej sesji.

Do kolejnej edycji konferencji zaproszenie przyjęli specjaliści w dziedzinie terapii wewnątrznaczyniowych z USA, Europy i Bliskiego Wschodu, a wiedza i doświadczenie, którym dysponują jest unikatowa.

Jesteśmy przekonani, że przegląd około 50 przypadków pozwoli nam na podejmowanie najlepszych decyzji klinicznych w trakcie skomplikowanych interwencji wewnątrznaczyniowych.

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie.

Z najlepszymi pozdrowieniami,

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis

Klinika Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej, Uniwersytet Opolski

Dr Jan Skowroński, MD, MBA, FSCAI

Kardiolog interwencyjny, Director, Endovascular Therapies CardioVascular Associates of the Southeast, Birmingham, Alabama, USA

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.