Cracow Vascular Summit - dlaszpitali.pl

Cracow Vascular Summit

Jest to już dziewiąta odsłona konferencji, w której specjaliści z całego świata, a w szczególności z Polski, Włoch, Niemiec, Francji i USA spotkają się w Krakowie, gdzie omawiane będą zagadnienia dotyczące złożonych chorób naczyniowych.

Organizatorzy konferencji Cracow Vascular Summit zachęcają do udziału specjalistów endowaskularnych,  w tym chirurgów naczyniowych, kardiologów interwencyjnych, radiologów i neurologów. Głównymi tematami konferencji są:

• niedokrwienie kończyn,
  • interwencje tętnic szyjnych,
  • udar.

Zostanie również przeprowadzona sesja żylna, sesja aorty oraz sesja lekarzy polonijnych. Celem konferencji jest zaktualizowanie wiedzy na temat najnowszych metod leczenia oraz stanu trwających i przewidywanych badań klinicznych w interwencjach wewnątrznaczyniowych.

Więcej na stronie internetowej wydarzenia: www.cvs.com.pl

Strefa wiedzy

1167 praktycznych artykułów - 324 ekspertów - 16 kategorii tematycznych