70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich - dlaszpitali.pl

70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

Kongres TChP

15-18 września 2021 r. zapraszamy do udziału w 70. Jubileuszowym Kongresie Towarzystwa Chirurgów Polskich. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich to najważniejsze i największe spotkanie polskich chirurgów. Od ponad 130 lat służy wymianie myśli naukowej i klinicznej w zakresie chirurgii. W czasie obrad odbędzie się wiele interdyscyplinarnych sesji naukowych z udziałem znamienitych wykładowców krajowych i gości zagranicznych o międzynarodowej sławie. W programie Kongresu przewidziano również możliwość przedstawienia dorobku naukowego lekarzy chirurgów w postaci prezentacji ustnych i plakatowych. Prezes Towarzystwa Chirurgów Polskich Prof. dr hab. n. med. Marek Jackowski ufundował nagrody dla Autorów dwunastu najlepszych prac.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, regulamin zgłaszania prac oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.kongrestchp.pl.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.