XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego - dlaszpitali.pl

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

Kiedy rok temu podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Zjazdu naukowego PTE, mieliśmy nadzieję na zrealizowanie naszego przedsięwzięcia w tym roku w formule stacjonarnej – tym razem na północy Polski, w gościnnym Szczecinie.

Niestety, ze względu na nadal nieustabilizowaną sytuację związaną z pandemią COVID-19 oraz nadal funkcjonujący szpital tymczasowy w miejscu planowanych obrad, zarząd PTE podjął decyzję o przeprowadzeniu Zjazdu i Walnego Zgromadzenia członków w formule online.

Pomimo wszystkich trudności pragniemy, aby Zjazd był atrakcyjny pod względem naukowym i przyciągnął, jak zawsze, szeroką grupę odbiorców spragnionych dostępu do najbardziej aktualnej wiedzy. Zaprosiliśmy do wygłoszenia wykładów wielu doskonałych ekspertów z Europy, w tym prezesa Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, oraz naszych wybitnych wykładowców z kraju. Chcemy także, aby Zjazd miał charakter interaktywny, stąd szereg propozycji z tym związanych – liczymy na Wasz aktywny udział w obradach poprzez zadawanie pytań na czacie, które, mam nadzieję, staną się przyczółkiem do żywej i aktywnej dyskusji. Także forma prezentacji nadesłanych prac będzie tym razem nieco inna – prace po opinii recenzentów zostały zakwalifikowane jako prezentacja ustna do wygłoszenia na żywo podczas Zjazdu, a pozostałe, zamiast tradycyjnych plakatów, będą prezentowane online w specjalnie dedykowanym do tego celu kanale.

Walne zgromadzenie członków także będzie miało charakter online’owy, a głosowanie zostanie przeprowadzone z zapewnieniem jego tajności, na profesjonalnej, dedykowanej ku temu platformie.

Bardzo liczę na Wasz udział w naszym Święcie Endokrynologii. Głęboko wierzę, że już niedługo spotkamy się, bo nie wiem jak Wy, ale ja tęsknię do tych trudnych pytań i odpowiedzi na żywo.

Z poważaniem,

prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała

Prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

Przewodniczący Komitetu Naukowego XXII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.