20. Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii - dlaszpitali.pl

20. Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii

W dniach 29 – 31 sierpnia 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się XX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Mając na uwadze pomyślnie przebiegającą akcję szczepień przeciw COVID-19 wśród personelu medycznego, Organizatorzy Zjazdu mają nadzieję, że to najważniejsze wydarzenie naukowe dla lekarzy anestezjologów, ratowników oraz pielęgniarek anestezjologicznych będzie się mogło odbyć w formie stacjonarnej z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa.
Organizatorzy przygotowali trzy aktywne dni obrad z sześcioma równoległymi sesjami. W ramach programu oprócz sesji naukowych, znajdą się spotkania z ekspertami z kraju i zagranicy, sesje firmowe oraz warsztaty.


Program Zjazdu, rejestracja oraz inne informacje dostępne są na stronie:
www.anest.eu.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.