Ze smutkiem zawiadamiamy, że 22 maja 2023 w wieku 83 lat zmarł pan Janusz Jędrzejewski – założyciel i wieloletni prezes Kendromed sp. z o.o. - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plZe smutkiem zawiadamiamy, że 22 maja 2023 w wieku 83 lat zmarł pan Janusz Jędrzejewski – założyciel i wieloletni prezes Kendromed sp. z o.o. - dlaszpitali.pl
Reklama

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 22 maja 2023 w wieku 83 lat zmarł pan Janusz Jędrzejewski – założyciel i wieloletni prezes Kendromed sp. z o.o.

opm-dlaszpitali-zmarl-pan-janusz-jedrzejewski

To niepowetowana strata dla rodziny, pracowników, przyjaciół oraz licznego grona znajomych. Swoją długą i owocną karierę zawodową związał z branżą medyczną reprezentując wielu znanych zagranicznych producentów. W roku 1992 założył i z powodzeniem rozwijał własną działalność w spółce Kendromed we Wrocławiu, wdrażając najnowsze osiągnięcia techniki medycznej, czynnie biorąc udział w krzewieniu wiedzy o nowoczesnym, szeroko rozumianym wyposażeniu obiektów medycznych przed czekającym branżę cywilizacyjnym skokiem w przyszłość.

Na organizowane pokazy i szkolenia zapraszał licznych specjalistów oraz wszystkich chętnych do nabycia wiedzy. Edukował i wychowywał młodych inżynierów i techników branży medycznej, nieustannie udoskonalał własną produkcję, z entuzjazmem wdrażał nowinki techniczne, był prekursorem w wielu dziedzinach branży, jego nowatorskie pomysły były podchwytywane przez licznych naśladowców. Spod jego skrzydeł wyszły pokolenia pracowników wyposażonych w gruntowną wiedzę oraz przygotowanych do trudnej pracy w terenie.

Pasja, z jaką pan Janusz działał w branży była niezwykłym przykładem dla nas wszystkich. Wkład pana Janusza w rozwój i kształtowanie polskiego rynku medycznego jest nieoceniony. Jego dzieło jest ogromne, począwszy od nowoczesnych urządzeń, poprzez niezliczone obiekty medyczne w kraju i za granicą, ogrom przekazanej wiedzy i doświadczenia, pamięć niezwykłych historii z jego życia, niezliczone spotkania w gronie pracowników. Był z nami obecny przez cały czas, poświęcając ogromną wiedzę, swój entuzjazm oraz niespożytą energię dla dobra prowadzonej przez ponad 30 lat firmy. Pierwszy w pracy, zawsze na pierwszej linii, gotów brać udział każdym najtrudniejszym przedsięwzięciu. Każda z pozoru nie do pokonania przeszkoda była dla pana Janusza wyzwaniem, do wysiłku zagrzewał innych. Nigdy się nie poddawał.

Takiego właśnie pana Janusza zapamiętamy!

Pan Janusz pozostanie w naszych myślach i sercach na zawsze.

Żegnaj przyjacielu!

Komentarze

Sklep

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

OPM – Ogólnopolski Przegląd Medyczny nr 3/2024

46,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

Szpital XXI wieku – rozwiązania projektowe i infrastrukturalne

150,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

Szpital XXI wieku – aparatura medyczna i wyposażenie

126,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

OPM KATALOG ROCZNY 2024 – Poradnik Inżyniera Klinicznego

52,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.