Nowoczesny Pion Techniczny Online 2021 - dlaszpitali.pl

Nowoczesny Pion Techniczny Online 2021

Nowoczesny Pion Techniczny Online

Nowoczesny Pion Techniczny to wydarzenie adresowane dla specjalistów, którym zależy na pogłębieniu wiedzy i zdobyciu nowych, cennych umiejętności. Kongres umożliwia wymianę doświadczeń i inspiracji, które pozwolą na usprawnienie działania jednostek ochrony zdrowia. Rozwój w tym zakresie jest szczególnie ważny zarówno w obecnej, pandemicznej rzeczywistości, jak i w perspektywie jej wygaszania.

Nowoczesny Pion Techniczny – wydarzenie z 10-letnią tradycją

Kongres organizowany jest od 2011 roku. Gospodarzami dotychczasowych edycji były, między innymi, następujące jednostki: Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu (2019 r.), Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2018 r.), Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku (2017 r.), Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach (2016 r.), Nowy Szpital Wojewódzki we Wrocławiu (2015 r.) oraz Szpital Wojewódzki i Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu (2014 r.). Bieżąca sytuacja epidemiologiczna przyniosła wiele trudności organizacyjnych, ale ze względu na aktualne problemy i konieczne do omówienia tematy Nowoczesny Pion Techniczny zostanie zorganizowany w formie online.

Nowoczesny Pion Techniczny. Edycja 3 z 4

Już 17 czerwca 2021 roku podczas 3. edycji webinaru Nowoczesny Pion Techniczny omówimy rozwiązania: aparaturowe, infrastrukturalne oraz architektoniczne wprowadzane w jednostkach ochrony zdrowia, które mają wpływ na poprawę jakości ich funkcjonowania, zarówno w okresie epidemii COVID-19, jak również w perspektywie postpandemii. Eksperci poruszą m.in. następujące zagadnienia:

  • jak rozwiązać problem planowych i wypadkowych pacjentów przyjmowanych do szpitala w dobie COVID-19;
  • jakie rozwiązania sprzętowe przyczyniają się do zminimalizowania ryzyka zakażeń w czasie epidemii;
  • czy COVID-19 nas czegoś nauczył i jakie wnioski z pandemii powinniśmy wysnuć;
  • jaka jest przyszłość bloków operacyjnych pod kątem ich wyposażenia, organizacji i funkcjonowania;
  • dekontaminacja i dezynfekcja pomieszczeń, w których zainstalowany jest sprzęt elektroniczny.

Nowoczesny Pion Techniczny – tematyka

Tematyka szkoleń poszczególnych edycji Kongresu dotyczy m.in. kwestii skutecznego zarządzania infrastrukturą techniczną szpitala, racjonalnej eksploatacji sprzętu medycznego, zasad serwisowania aparatury, finansowania szpitali czy też zasad i obowiązków wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Do udziału w Kongresie zapraszamy wszystkich, którzy mają wpływ na inwestycje szpitalne w Polsce. Spotkanie adresujemy do dyrektorów szpitali, dyrektorów ds. technicznych oraz ds. administracyjnych i ekonomicznych, kierowników działów eksploatacyjnych, specjalistów ds. aparatury medycznej, reprezentantów administracji samorządowej, reprezentantów firm medycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką sprawnego zarządzania pionem technicznym szpitali i usprawnieniem funkcjonowania placówek medycznych.

Korzyści dla uczestników Kongresu

Osoby zainteresowane udziałem w Kongresie Nowoczesny Pion Techniczny mogą to zrobić bez ponoszenia kosztów. Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny i zalogować do platformy zgodnie z wytycznymi otrzymanymi w mailu. Zarejestrowani i aktywni uczestnicy uzyskają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach. Udział w wydarzeniu daje również możliwość zadawania pytań prelegentom.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Kongresu: piontechniczny.pl.

Komentarze

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.